FacebookYoutube
Czego dziś szukasz?

Realizacje

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu zbiorników oczyszczalnych, zapewniających ekologiczne i efektywne rozwiązanie dla oczyszczania ścieków. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i pojemności zbiorników, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze zbiorniki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata. Zapewniamy także profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania dla danego obiektu. Nasze realizacje zbiorników oczyszczalnych obejmują domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, obiekty przemysłowe i wiele innych. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i gwarantujemy pełne zadowolenie klientów z naszych usług.

Zbiorniki kanalizacyjne oraz retencyjne dla Volkswagena

Warszawski Ośrodek Komunikacyjny

Jako firma partnerska z firmą Inżtech , zaopatrzyliśmy powstającą fabrykę VOLKSWAGEN we Wrześni w sieć zbiorników kanalizacyjnych oraz retencyjnych. Dostarczone zbiorniki zostały zamontowane pod ruch ciężki o maksymalnym nacisku 392,27 kN . Po zakończeniu inwestycji we Wrześni , nasze firmy nadal współpracują na innych budowach w całej Polsce .

Budowa oczyszczalni dla dużego hotelu

Hotel w Olsztynie

Przy współpracy z firmą która buduje duże oczyszczalnie ścieków wykonaliśmy dużą inwestycje polegającą na budowie oczyszczalni ścieków dla dużego pensjonatu w Olsztynie. „Oczyszczalnia do tej pory działa bezawaryjnie i wystarcza na oczyszczenie ścieków wytworzonych przez około 120 gości hotelu jednocześnie”.Zbiorniki wykonane z betonu C30W8, szczelne posadowione na tzw. chudziaku połączone ze sobą specjalną instalacją, odpowiednia flora bakteryjna, napowietrzanie oraz komputer pozwalają oczyścić odpowiednio większą ilość ścieków.

Gorzów Wielkopolski – Santok

Punkt przeładunkowy Gorzów wielkopolski

Aby zaoszczędzić na kosztach transportu i opłatach Viatoll specjalnie dla Klientów z województw: wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego zainwestowaliśmy w plac produkcyjny w Gminie Santok k. Gorzowa Wielkopolskiego.

Dostawa
Do klienta
Jakość
I gwarancja
Doradzamy
I pomagamy
Cześć!
Masz pytania?
Zapytaj
eksperta!

500 857 100