FacebookYoutube
Czego dziś szukasz?

Czujnik napełnienia szamba

Jeżeli budynek nie jest podłączony do kanalizacji, musi posiadać zbiornik do gromadzenia ścieków. Możemy go wyposażyć w sygnalizator monitorujący poziom alarmowy.

Firmą dostarczającą urządzenia dla naszej firmy jest HPD.

Czujnik dopilnuje, aby zbiornik się nie przepełnił. Jeśli szambo zapełni się do poziomu alarmowego, sygnalizator powiadomi nas o tym sygnałem dźwiękowym i świetlnym w przypadku modelu ALERT GM-S II, albo może wysłać SMS-Y aż do 8 osób (model GSM 3)

Montaż sygnalizatora jest bardzo łatwy, zarówno w nowych i używanych. Panel czujnika możemy umieścić w dowolnym miejscu budynku, w pomieszczeniach, gdzie ktoś wchodzi przynajmniej raz dziennie np. garaż, kotłownia. Czujnik powinien być umieszczony w miejscu łatwo dostępnym, widocznym.

Do połączenia sondy i sygnalizatora używamy zwykłego, dwużyłowego przewodu ziemnego o małym przekroju. Po odpowiednim zamontowaniu możemy podłączyć sygnalizator do prądu i będzie powiadamiał nas o wysokim poziomie nieczystości.

Prezentujemy schemat instalacji sygnalizatora:

Jesteśmy liderem na rynku Polski

Nasza firma od kilkunastu lat produkuje prefabrykaty betonowe:
szamba betonowe, kanały samochodowe oraz studnie wodomierzowe. Szeroka oferta i możliwości adaptacyjne takich zbiorników wykonanych z betonu pozwalają na nieszablonowe ich zastosowanie.

Zadbaliśmy o wszystko.
Do naszych wyrobów załączamy:

 • 5-letnią gwarancję pisemną
 • Aprobatę techniczną ITB
 • Atest higieniczny PZH
 • Certyfikat ISO 9001
 • Protokół szczelności dla kierownika budowy
 • Kartę katalogową do zgłoszenia zbiornika

Jak przygotować
Wykop pod szambo

Dwie instalacje sanitarne

Dodatkowe pomieszczenie w garażu

Instalacja do wyciągania szamba

Czujnik napełnienia szamba

Masz pytanie?
Chętnie odpowiemy!

Zapraszamy do kontaktu!
Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego zbiornika, udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące naszych produktów oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z inwestycją.

Kontakt

Formularz kontaktowy  Cześć!
  Masz pytania?
  Zapytaj
  eksperta!

  500 857 100